dianatech bannerdianatech logodianatech banner
main banner

Webhosting / Registrácia domén


DianaTech - Webhosting Vytvorenie kvalitného webu je len začiatok. Ak chceme, aby skutočne plnil svoju úlohu, musíme mu venovať náležitú starostlivosť.

Nechajte Váš web na profesionálov. Filozofiou spoločnosti DianaTech je, aby to mal zákazník s vlastným webom čo najjednoduchšie. Zároveň garantujeme, že web umiestníme na spoľahlivom mieste, špičkové služby a prijateľnú cenu.

Spoločnosť, cez ktorú realizujeme webhosting ponúka kvalitné služby v oblasti webhostingu, serverhousingu a prenájmu dedikovaných serverov. Vysoko kvalifikovaní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami so správou serverov a starostlivosťou o zákazníkov zabezpečia plynulý a bezproblémový chod vašej webovej prezentácie alebo aplikácie.

DianaTech - Webhosting Server Vďaka špičkovým serverom značky HP s technológiou Intel® CoreTM Duo a procesorom Xeon® sa nemusíte obávať problémov s nedostatkom výpočtového výkonu.

Na Vás ostáva jediné - povedať nám svoju predstavu o názve svojho web priestoru. Väčšinou sa názov zhoduje s názvom firmy, spoločnosti, ale nie je to podmienkou. Pri analýze webu sa prehodnocuje aj názov domény.

Na výber máte slovenskú národnú doménu s koncovkou .sk, ale aj rôzne iné medzinárodné domény, ako napríklad: .com, .eu, .org a podobne.

Domény Vám môžeme zaregistrovať cez pracovný týždeň do niekoľkých hodín.